Новини 2021

Павло Матюша: Для розвитку бізнесу потрібно бути готовим брати на себе відповідальність за ризики

У сільському господарстві ризики – незмінна складова бізнес-процесу. Вони пов’язані не лише з погодними умовами, а й з економічною ситуацією в країні, надійністю партнерів тощо. Минулого року до вищезазначеного додався COVID-19, який вплинув на логістичні ланцюжки постачання агропродовольства у світі. Як фермеркам управляти ризиками, які фінансові інструменти для розвитку власного бізнесу можуть використовувати учасниці Програми TalentA та як їм хеджувати фінансові ризики, щоб не хвилюватися про можливі збитки, розповів Павло Матюша, керівник відділу фінансових рішень та стратегічних проектів компанії Corteva Agriscience.


«Якщо ми хочемо розвиватися, ми маємо брати відповідальність за ризики. Чим більший ризик, тим більша норма прибутку. Разом з тим, для ухвалення успішних фінансових рішень слід раціонально аналізувати всі ризики і вміти використовувати різні фінансові інструменти на ринку», - зазначив експерт.

Під час лекції тренер пояснив, що таке структура капіталу компанії, якими є інструменти фінансування обігових коштів та інструменти забезпечення, як побудовано бізнес з фінансової точки зору та якими є бізнес-ризики.


Павло Матюша також розповів про фінансові рішення, які пропонує Corteva Agriscience для купівлі якісного насіння та засобів захисту рослин і чому вони є простою альтернативою звичайному кредиту.


Наразі компанія пропонує для фермерів можливість фінансової співпраці через авальовані векселі, аграрні росписки та банківські гарантії.


Дізнатися більше про доступні фінансові інструменти Cortevaта як ними скористатися можна за посиланням. Запис лекції доступний тут.
Made on
Tilda