Новини 2021

Стартувало навчання в освітньому онлайн-хабі Програми TalentA-2021

Цьогорічна весняна погода відкоригувала графіки аграріїв та фермерів, але не вплинула на розклад організаторів та учасниць освітньо-грантової Програми TalentA, ініційованої компанією Corteva Agriscience для сільських жінок.

TalentA-2021 стартувала вчасно і розпочалася з ознайомчої зустрічі, яку в рамках освітнього онлайн-хабу провела Анна Бабіч, менеджерка з корпоративних комунікацій у Центральній та Східній Європі компанії Corteva Agriscience, Координаторка та Голова Експертної Ради Програми TalentA. Вона наголосила на важливості навчання для жінок-фермерок, адже вони відіграють ключову роль у забезпеченні продовольчої безпеки та розвитку сільських територій в Україні та світі. Не боятися вчитися, генерувати ідеї та утілювати їх в життя задля своїх родин та громад – цьому вчить курс TalentA, такими є жінки-лідерки, яким Програма допомагає розкрити їхній потенціал. Збагачувати життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь – одне з ключових завдань Corteva Agriscience, і TalentA є складовою цієї стратегії.

Олена Дадус, заступниця директора департаменту аграрної політики Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства наголосила, що жінки є ключовим драйвером розвитку сільських територій, і вони мають колосальний потенціал. Трендове питання гендерної рівності може і повинно вирішуватися саме через реалізацію ідей, знань та ресурсів, які є у жінок і потребують розкриття та правильного спрямування. Сьогодні у жінок є чимало можливостей для цього, і TalentA - одна з таких, унікальних, Програм жіночого лідерства та самореалізації.

Людмила Клєбанова, голова «Всеукраїнської Ради жінок-фермерок», відзначила, що TalentA стала особливим проєктом серед низки освітніх курсів в Україні, бо поєднала теорію, досвід, наукові розробки з реальними інтересами фермерок, змогла знайти відповіді на запити сільських жінок і тепер формує команду лідерок TalentA. Вона побажала учасницям створювати нові партнерські зв’язки, шукати інноваційні ідеї для проєктів і завжди вірити у власні сили та можливості. 

Тетяна Вороніна привітала учасниць від імені організаційного партнера Програми ГО «Синергія в дії» і наголосила, TalentA увібрала краще з багатьох освітніх програм, які діють в Україні, а в цьогорічному курсі враховані уроки TalentA-2020, тому курс став насиченішим, різноманітнішим і ще більш практичним. Учасниці Програми TalentA-2021 також мали чудову нагоду сформувати нові партнерства, знайти корисні контакти в інших регіонах, розширити межі свого бізнесу, як це зробили випускниці TalentA-2020.

Учасниці програми подякували лекторам та Corteva Agriscience за можливість отримувати новий досвід і знання, а також втілювати свої ідеї в реальні проєкти.

І хоч в умовах пандемії ми всі змушені навчатися дистанційно, впевнені, що наші ментори і їх лекції, як і у першій Програмі TalentA, стануть не тільки джерелом знань та досвіду, але потужним мотиватором для наших учасниць, а співпраця над проєктами принесе дійсно цікаві, неординарні та необхідні людям та громадам рішення. 

Сьогодні – перша лекція в освітньому онлайн-хабі – навчальний марафон стартував, побажаймо усім нових знань, навичок та натхнення – вони знадобляться і для розвитку власної справи, і для сталого розвитку територій. Доєднуйтесь до занять, діліться враженнями про програму на своїх сторінках у соціальних мережах, спілкуйтеся та створюйте синергію Програми TalentA-2021.
Made on
Tilda