Новини 2021

Марина Сириця: «Щоб досягти успіху, доведеться вийти із зони комфорту!»

Освітньо-грантова Програма TalentA, ініційована компанією Corteva Agriscience для сільських жінок, - не тільки та не стільки про сільське господарство, а й про жіноче лідерство. Чергова лекція в освітньому хабі трансформувалася у відверту розмову з Мариною Сирицею, психологинею UNFPA, яка говорила про те, чому тема жіночого лідерства стала трендовою не штучно, а через реальну значущість. Участь у Програмі вже є відповідальним кроком для жінок-фермерок і свідчить про їхнє бажання змінювати й змінюватися – але наскільки це рішення усвідомлене і чи справді вони готові до змін – покаже час. Так було і минулого року, коли необхідність змінити ритм життя, коригувати плани, зрештою, вийти і зони комфорту, виявилася для усіх викликом, а для декого - випробуванням.

Тому учасниці разом з Мариною Сирицею шукали відповіді на непрості запитання: як бути ефективною не лише на роботі, а й в особистих стосунках? Де взяти час, аби усе встигати, та як навчитися перерозподіляти обов’язки? Чому ви прийшли на Програму, якою є реальна мета вашої участі у TalentA та що може завадити реалізації ваших планів?

Природно, що тема жіночого лідерства дотична до теми гендерної рівності та протидії насильству щодо жінок. Як боротися з фізичним, економічним та психологічним насиллям і як зрозуміти, що дії про вас є саме насильницькими? Експертка дала учасницям конкретні рекомендації з цих питань.

Хоч в студії було понад 50 учасниць, Марина провела діалоги в чаті з усіма охочими, а учасниці подякували їй за конструктивні поради та рекомендації стосовно того, як не втрачати мотивацію, віру в себе, навчитися правильно розставляти пріоритети і рухатися вперед. За словами Марини Сириці, рівень щастя людини залежить не від грошей, а від того, наскільки корисною вона є для інших і як зможе реалізувати свій потенціал та плани.

Ми готові створювати краще майбутнє для сільських територій і бути корисними один для одного, а ви?
Made on
Tilda