Новини 2021

Ментори TalentA-21 готові до роботи!

Друзі, сформовано команду менторів освітньо-грантової Програми TalentA, ініційованої компанією Corteva Agriscience для українських жінок-фермерок.

Досвідчені ментори.консультуватимуть 20 фіналісток Програми, працюватимуть разом над їхніми мікропроєктами. У 2021 навчальний план TalentA-2021 розширився. Крім лекцій з розвитку soft skills, бізнесу, сучасних агрономічних технологій, доступу до фінансування, з’являться модулі з юридичної грамотності та сталого розвитку. Це допоможе тим, хто пройде у фінал в розробці проєктних пропозицій, а професійні навички та досвід менторської команди дозволять збагатити знання учасниць програми та сприятимуть успішній підготовці проєктів, які мають на меті посилення харчової безпеки місцевих громад.

Основний склад команди менторів залишися таким самим, що і 2020-го, але цьогоріч до неї долучилися двоє нових учасників: Анна Бабіч, Менеджер з корпоративних комунікацій в Центральній та Східній Європі компанії Corteva Agriscience, Координаторка Програми TalentA в Україні, та Антон Теретишник, Співзасновник та директор з розвитку і міжнародних зв'язків громадської організації «Центр комунікацій та стратегій «СИНЕРГІЯ В ДІЇ». Їхні компетенції важливі для навчання та розвитку професійних навичок учасниць Програми, а досвід дозволить покращити розробку та презентацію проєктів українських фермерок.

Ознайомитися з професійним досвідом менторів можна за посиланням.
Made on
Tilda