TalentA

Лекція "Проєктний мнеджмент: пошук проблеми"

«Не той молодець, хто починає, а той, хто закінчує!». На лекції про управління проєктами голова ГО «Буковинська агенція регіонального розвитку», старша менторка програми Тетяна Лебухорська приділила особливу увагу ініціації – визначенню реально існуючої проблеми та формуванню життєздатної, обґрунтованої ідеї проєкту, яку можна реалізувати у визначений термін та наявними ресурсами і, зрештою, досягти поставленої мети – виграти грант на забезпечення продовольчої безпеки своєї громади від Corteva Agriscience.
Усе починається з проблеми, яку потрібно трансформувати в ідею. Але чи завжди проблема – справді проблема? Як розрізнити реальну проблему і чиєсь недопрацювання чи навіть недолугість? Чи проблема – «дорога»? Виявляється, ні. Проблема – відсутність нормального покриття, розмітки, знаків. На таких прикладах було наочно показано, що слід взяти до уваги учасницям програми, визначаючи проблематику майбутніх мікропроєктів, Найдовший шлях починається з першого кроку – вчора такий крок до реалізації своїх задумів зробили наші жінки-фермерки на лекції про управління проєктами.
Тетяна Лебухорська: «Мій девіз - «Мрійте про велике!». Ви можете від початку обрати масштабну мету, можете йти до неї малими кроками, але мрійте та робіть!».
Made on
Tilda