TalentA

Фінансове планування та основи фінансової грамотності: бюджетування, управління грошовими потоками, ключові фінансові показники, сценарний аналіз


В рамках другого модуля програми TalentA від Corteva Agriscience учасниці прослухали  лекцію Дениса Ліфінцева, доцента кафедри менеджменту ДВНЗ “Київського національного економічного університету імені В.Гетьмана», на тему «Фінансове планування та основи фінансової грамотності». Бюджетування, управління грошовими потоками, ключові фінансові показники, сценарний аналіз – ці актуальні для бізнесу питання досліджували жінки-фермерки із сільської місцевості, які обрали фінансову самостійність і готують сценарні плани для розвитку власної справи. Як і в теорії, вони можуть бути оптимістичними, реалістичними і песимістичними, і це залежить не тільки від зовнішніх чинників, скільки від здатності і навичок правильно обирати фінансову стратегію і прогнозувати. Як виявилося, навіть ті фінансові та маркетингові інструменти, якими учасниці користуються щодня, не завжди використовуються ефективно.
«Навчитися віртуозно користуватися класичними методами і підходами у фінансовій діяльності - означає підвищити ефективність своєї роботи та її прибутковість, створити своєрідний захисний мур для бізнесу – і надійний майданчик для розумних і проривних, добре прорахованих, ризиків (бо без них не буває справжнього бізнесу), - каже Денис Ліфінцев. - У поєднанні з сучасними технологіями та якісним матеріалом, таким, скажімо, як постачає ініціатор програми TalentA - Corteva, це сприятиме досягненню бажаних цілей, прибуткам і  збільшенню ресурсів для соціально відповідального бізнесу та ще більше користі громадам. Адже саме такі фермерські господарства, тим більше, очолювані жінками, є точками опори для сталого розвитку».
Made on
Tilda