TalentA

Визначено фіналісток освітньо-грантової програми TalentA!Експертна рада визначила двадцять фіналісток для подальшої участі в програмі TalentA від Corteva Agriscience.

Переможниць було обрано серед більше ніж 90 заявок, які поступили на участь у програмі протягом двох тижнів реєстрації. Оцінка здійснювалася шляхом сумарного підрахунку голосів від членів Експертної ради за кількома критеріями, які відображали і особистий потенціал, і пріоритети потенційних учасниць програми, а також із врахуванням інтересів місцевих громад та перспектив громадського партнерства заради забезпечення продовольчої безпеки.

Учасницями програми стали жінки різного віку від 26 до 62 років, які проживають у сільській місцевості з різних регіонів України та працюють у різних сферах сільського господарства, а об’єднує їх ініціативність, підприємництво і прагнення сталого розвитку для своїх родин та громад.

 1. Биковська Марина Олександрівна, Київська область.
 2. Бистрика Ілона Сергіївна, Одеська область.
 3. Бондар Оксана Григорівна, Луганська область.
 4. Бортич Лілія Іванівна, Чернівецька область.
 5. Гавриш Ірина Олегівна, Київська область.
 6. Доренко Наталія Юріївна, Кіровоградська область.
 7. Ільків Катерина Степанівна, Львівська область.
 8. Клубок Любов Олександрівна,  Львівська область.
 9. Лісовська Інна Павлівна, Волинська область.
 10. Мосейчук Марія Василівна, Полтавська область.
 11. Наумович Олена Олексіївна, Луганська область.
 12. Осадчук Галина Володимирівна, Хмельницька область.
 13. Попаз Віра Іллівна, Одеська область.
 14. Радкевич Лариса Альбертівна, Одеська область.
 15. Сабельнікова Валентина Олексіївна, Черкаська область.
 16. Стеценко Ірина Ігорівна, Херсонська область.
 17. Страмнова Татьяна Ивановна, Херсонська область.
 18. Тарасенко (Лісова) Катерина Василівна, Львівська область.
 19. Шапочка Еріка Михайлівна, Закарпатська область.
 20. Шрайнер Ірина Сергіївна, Донецька область.

22 червня фіналістки розпочнуть безкоштовне інтенсивне навчання у десятитижневому освітньому онлайн-хабі під керівництвом досвідчених менторів та тренерів, а по завершенні курсу працюватимуть над мікропроєктами, спрямованими на посилення продовольчої безпеки в місцевих громадах. Гранти на реалізацію трьох кращих мікропроєктів надасть компанія Corteva Agriscience.
«Від імені Corteva Agriscience та Експертної ради програми TalentA вітаємо переможниць та бажаємо їм успіху у навчанні! Ми переконані, що участь у програмі TalentA дозволить нашим учасницям отримати нові знання та навички для розвитку власного бізнесу, а також реалізувати важливі соціальні проекти і зробити внесок у сталий розвиток їхньої громади», - зазначила Анна Бабіч, Голова Експертної ради програми TalentA, менеджер з корпоративних комунікацій у Центральній та Східній Європі компанії Corteva Agriscience.
Made on
Tilda