TalentA

Стале або «невичерпувальне» сільське господарство

В освітньому онлайн-хабі програми TalentA, ініційованої Corteva Agriscience для жінок-фермерок, які проживають у сільській місцевості, розпочато завершальний модуль курсу – «Інноваційні агротехнології». Його відкрив Сергій Резніченко, керівник з розвитку агрономії та технологій компанії Corteva Agriscience, лекцією «Стале, або «невичерпуване», сільське господарство».
Про сталість, або відновлюваність, сьогодні говорять в усіх сферах людської життєдіяльності, але коли йдеться про сільське господарство, це поняття набуває особливого значення. Адже відновлюваність землі й природи в цілому – джерело і запорука забезпечення нашого життя і життя майбутніх поколінь. У цьому контексті слід зазначити, що і родючість українських чорноземів за останні кілька років знизилась, якщо зважити на рівень «стомленості» землі та безвідповідальне ставлення частини землекористувачів.
Для повного відновлення родючості поля потрібно 50-100 років «спокою», але такого часу немає – 7,8 млрд жителів Землі щоденно потребують їжі, тому фермери мають використовувати новітні інструменти й технології для забезпечення невичерпуваності сільського господарства, зокрема, правильний підбір гібридів, обробку насіння, засоби захисту рослин та сівозміни.
У червні цього року Corteva Agriscience оголосила корпоративні Цілі сталого розвитку 2030, які покладено в стратегію розвитку компанії. Сергій навів низку практик застосування продукції компанії, що забезпечують високу врожайність, захист від шкідників та збереження складу ґрунтів і турботу про них. Як приклад, у регіонах з високим рівнем загроз посухи відмінно зарекомендувала себе лінійка насіння соняшнику Optimum® AQUAmax® від Corteva, а гібриди лінійки Pioneer Protector®  мають гени стійкості до вовчку соняшникового та несправжньої борошнистої роси. Насіння, оброблені за допомогою інноваційної технології LumiGEN, захищені преміальним комплексом інсектицидів, фунгіцидів, біорішень і плівкоутворювачів та допомагають забезпечити кращий розвиток сільськогосподарських культур з самого початку, посилюючи зв’язок між ґрунтом та рослиною завдяки більш міцній кореневій системі. Насіння також отримує переваги від покращеної стресостійкості та швидшого пристосування культур, що сприяє більш прибутковому врожаю. Оскільки технологія передбачає обробку безпосередньо насіння, а не застосування препаратів при посіві в полі, вона може допомогти знизити вплив сільського господарства на екологію. Крім того, сучасна індустріальна обробка передбачає використання професійних прилипачів, що дозволяє засобам захисту міцно триматися на насінні і не допускає осипання чи утворення пилу, а отже не має впливу на корисних комах.
Компанія Corteva не тільки пропонує ефективні, сучасні засоби та технології для землеробства, але й займається просвітницькою діяльністю, навчаючи аграріїв вести господарство в такий спосіб, щоб забезпечити і високі врожаї, і сталий розвиток.
Made on
Tilda