TalentA

Жінки в сільському господарстві в світі

Ґендерна дискримінація – одна з чи не найбільш обговорюваних тем і у світі, і в Україні. В Україні про це менше говорять, і часто – через необізнаність, оскільки не завжди розуміють, наскільки складне і багатозначне це питання.
Важливо підвищувати поінформованість суспільства про складові ґендерної дискримінації, щоб і жінки, і чоловіки – як на державному, так і на побутовому рівні розуміли, де проходять червоні лінії між повагою та дискримінацією за статтю.
Corteva Agriscience є соціально-відповідальною компанією та підтримує забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у всьому світі, і наприкінці минулого року підписала «Декларацію задля досягнення ґендерної рівності та запобігання домашньому насильству», ініційовану Фондом ООН у галузі народонаселення та Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності».
У 2018 році Corteva провела масштабне глобальне дослідження серед жінок, зайнятих у сільському господарстві, щоб підкреслити важливість жінок у галузі та визначити перешкоди для їх повноцінної та успішної участі.  Лише 42% опитаних вважають, що жінки та чоловіки мають однакові можливості. Дослідження також показало, що ґендерна дискримінація є широко поширеною, з деякими відмінностями по країнах – від 78% в Індії, до 52% в США. Інфографіка, яку ми пропонуємо вашій увазі сьогодні, дає загальну картину – і ви можете порівняти свою точку зору з думками ваших колег з інших країн. Ми чекаємо на ваші коментарі – давайте обміняємося поглядами на тему ґендерної рівності і ролі жінки в професії та у суспільстві.
Made on
Tilda