TalentA

Фінансові інструменти для розвитку агробізнесу та хеджування фінансових ризиків

Відкрито третій навчальний модуль програми TalentA, ініційованої компанією Corteva Agriscience для жінок-фермерок із сільської місцевості. Він присвячений питанням доступу до фінансів, і першу лекцію «Фінансові інструменти для розвитку агробізнесу та хеджування фінансових ризиків» прочитав Павло Матюша, керівник відділу фінансових рішень та стратегічних проектів Corteva Agriscience.
Це – чи не найскладніший, але найбільш затребуваний модуль програми, адже ефективне управління фінансовими ресурсами – ключова задача будь-якого керівника підприємства. Нові знання, здобуті під час навчання, допоможуть учасницям програми TalentA удосконалити управління фінансовими потоками й ствердно відповісти на запитання, яке кожна із учасниць ставить собі чи не щодня: «Чи правильно я ухвалюю рішення?».
Як визначити потенціал зростання? Які існують ризики за необхідності залучення додаткових фінансових ресурсів? Які саме фінансові інструменти доступні сільгоспвиробникам та як їх використати з максимальною ефективністю? Разом з Павлом слухачки шукали відповіді на ці питання та розв’язували прикладні задачі сьогодення.
Стартова лекція модуля про фінансові інструменти й можливості поклала початок  фаховій розмові, яку продовжать наступні ментори, формуючи у учасниць програми цілісний пакет знань та навичок для ефективної роботи з грошовими потоками.
Made on
Tilda