Фотопроєкт до Міжнародного дня сільських жінок
Щорічно, 15 жовтня відзначається Міжнародний день сільських жінок, ініційований Організацією Об'єднаних Націй. Жінки з сільської місцевості становлять чверть усього населення світу та приблизно 43% працівників сільського господарства. В Україні ж кожна третя жінка мешкає в сільській місцевості.

У 2020 році Corteva Agriscience започаткувала в Україні програму фінансової та освітньої підтримки для жінок, зайнятих у сільському господарстві, під назвою «TalentA». Цей фотопроект створений UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні, який є партнером програми та підтримує жінок України.
Валентина Сабельнікова
Читати історію
Катерина Лісова та Катерина Ільків
Читати історію
Марія Мосейчук
Читати історію
Тетяна Страмнова
Читати історію
Ірина Гавриш
Читати історію
Віра Попаз
Читати історію
Наприкінці 2019 року Corteva увійшла до складу перших 14 компаній, що підписали спільну з UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення декларацію щодо гендерної рівності та запобіганню домашньому насильству. В рамках цієї ініціативи компанії, що долучилися зобов'язалися докласти максимум зусиль для того, щоб до 2025 р. впровадити ґендерно чутливі підходи у своїй діяльності, створити умови для гідної роботи та рівних умов зайнятості, а також встановити нульову толерантності до домашнього насильства.

Сьогоднішня ініціатива не тільки сприяє розвитку економічного потенціалу жінок у сільській місцевості, посиленню їхніх лідерських якостей, але й підвищує їхній рівень обізнаності щодо гендерної рівності, питань домашнього насильства та існуючих механізмів захисту. Це дозволить зробити вагомий внесок у досягнення глобальних ЦСР, що є визнаними пріоритетами на державному рівні в Україні зокрема ЦСР 5 Гендерна рівність та ЦСР 8 Гідна праця та економічне зростання.
Made on
Tilda