Наше призначення - збагачувати життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь
Corteva Agriscience – світова науково-дослідницька компанія,
що працює винятково в сфері сільського господарства, заснована
на багатих спадщинах Dow, DuPont і Pioneer. Компанія стала незалежною публічною організацією в червні 2019 року,
розмістивши акції на Нью-Йоркській фондовій біржі.

Corteva Agriscience пропонує сільгоспвиробникам найбільш збалансований портфель продуктів у галузі, включаючи визнані насіннєві бренди - Pioneer® та Brevant™ seeds, а також засоби захисту рослин, неодноразово відзначені нагородами зеленої хімії.

Компанія працює в більш ніж 140 країнах світу і є роботодавцем
для понад 20 тисяч людей, зокрема команда Corteva в Україні налічує майже 280 працівників. Компанія незмінно входить до рейтингів найкращих роботодавців країни.

В Україні компанія володіє заводом з виробництва насіння у с. Стасі Полтавської області, що працює з 2013 року. Це одна з численних інвестицій компанії, спрямованих на підтримку розвитку місцевого виробництва насіння кукурудзи та соняшнику, а кошторис проекту сягнув 56 млн доларів США.

Зберігаючи вірність традиціям, команда Corteva невпинно рухається вперед, шукаючи і запроваджуючи інноваційні, високотехнологічні рішення під девізом «Ми вирощуємо прогрес!».
Ми прагнемо плекати землю й допомагати людям жити краще.
Як прогресивна передова компанія, ми турбуємося, перш за все, про добробут суспільства.
Ми невпинно працюємо над новими технологіями. Ми ніколи не зупиняємося на шляху до нашої мети – рішень, які вдосталь забезпечать людство якісними продуктами харчування зараз
і в майбутньому.
Ми завжди робимо те,
що правильно. Будучи лідером
на ринку, ми дотримуємося високих етичних стандартів, ведемо наш бізнес прозоро та безпечно.
Збагачувати життя
Бути допитливими
Бути допропорядними
Наші цінності
Ми - лідери галузі та гордо приймаємо будь-які виклики,
адже саме ми рухаємо сільське господарство вперед.
Спільна робота – це запорука успішного розвитку. У нашій компанії люди різного походження та переконань разом ідуть до єдиної мети, будуючи єдину компанію та покращуючи світову продовольчу систему.
В усіх сферах нашої діяльності ми дотримуємося правил безпеки
та оберігаємо довкілля.
Діяти гідно та впевненно
Створювати разом
Жити безпечно
Команда Corteva Agriscience віддана сільському господарству
і ґрунтує свою діяльність на ключових цінностях,
що відповідають глобальному призначенню:
Підтримка жінок та ґендерної рівності
Corteva Agriscience – активний провідник ґендерної рівності в галузі
Мережа жіночої інклюзії
Підтримуючи та просуваючи політику ґендерної рівності на глобальному рівні, компанія запустила Мережу жіночої інклюзії (Women Inclusion Network) для забезпечення різноманітності у понад 130 країнах, де Corteva веде свій бізнес. У 2018 році компанія провела дослідження «Глобальні жінки в сільському господарстві», щоб акцентувати увагу на ролі жінок у галузі та визначити перешкоди для їхньої повноцінної та успішної діяльності й самореалізації.
2019 рік
В Україні у 2019 році Corteva організувала відкриту дискусію «Жінки в агробізнесі» в рамках міжнародної сільськогосподарської виставки AgroExpo (місто Кропивницький), а спільно з українським інтернет-ЗМІ Agravery.com реалізувала спільний проєкт «Вона збагачує життя» - інтерв'ю з успішними жінками, які працюють в АПК. З метою залучення молодих дівчат до роботи в галузі Corteva зробила колаборацію з популярною блогеркою Анною Трінчер в Youtube та Instagram «24 години в полі».
Глобальні цілі ООН
Наприкінці 2019 року Corteva Agriscience стала першою на аграрному ринку компанією, яка приєдналася до ініціативи заради підтримки України у досягненні глобальних цілей сталого розвитку й підписала Декларацію задля досягнення ґендерної рівності та запобігання домашньому насильству, ініційовану Фондом ООН у галузі народонаселення та Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності».
Підтримка молоді
Крім розвитку жінок, Corteva Agriscience підтримує освітні програми та проєкти з популяризації аграрних професій та залучення молоді до роботи у сільському господарстві. Зокрема, компанія є ключовим стратегічним партнером проєкту «Агрокебети», заснованого за ініціативи Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу». В рамках ініціативи ініціативи Corteva Agriscience «Нові обличчя в сільському господарстві» компанія підтримує Всеукраїнський конкурс «Кращий молодий агроном», запроваджений журналом «Agroexpert» для заохочення молоді до роботи в сільському господарстві.
Програма «TalentA»
У 2020 році Corteva Agriscience, слідом за Іспанією, започаткувала в Україні програму фінансової та освітньої підтримки для жінок, зайнятих у сільському господарстві, під назвою «TalentA».
Made on
Tilda