У 2019 році компанія Corteva Agriscience разом із Федерацією асоціацій сільських жінок Іспанії (FADEMUR). започаткували в Іспанії освітню інноваційну програму для жінок-новаторів, зайнятих у сільському господарстві TalentA.

TalentA стартувала навесні 2019-го, і наприкінці січня 2020 року кількість заявок на участь у програмі сягнула 55. За підсумками, проєкт-переможець отримав фінансову підтримку Corteva Agriscience, а авторки двох проєктів-фіналістів пройшли навчання за програмою, підготовленою FADEMUR у співпраці з компанією.

Дебют програми став дуже успішним, тому було ухвалене рішення продовжити її, і не тільки в Іспанії: другою країною, де діятиме TalentA, стала Україна.
Кращі проєкти TalentA 2019
(Іспанія)
Проєкт-переможець «Випас з вовками»
Ідея проекту полягає у створенні збалансованих, безпечних умов та режиму sustainability для співіснування стада у понад 1000 овець, найбільшої в Іспанії популяції вовків, які живуть у дикій природі, та людини в Санабрії (Самора).
Детальніше
Проєкт-фіналіст «Флор Галана»
Авторки «Флор Галана» запропонували інноваційні підходи до вирощування, переробки і комерціалізації справжніх астурійських бобів. Проєкт «Фабафреш», який подовжує термін збереження свіжості та якості бобів, нещодавно почав працювати.
Детальніше
Проєкт-фіналіст «Чесний хліб»
Ідея проєкту – повернення до витоків і традицій виробництва хліба з місцевих сортів пшениці, зокрема, з галісійської пшениці Callobre, та застосування старовинних технологій помолу (камінь) для виготовлення хліба з натурального «ремісничого» борошна.
Детальніше
Made on
Tilda